Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

Sprzęgło hydrokinetyczne (konwerter) gdzie kupić/regenerować

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • Sprzęgło hydrokinetyczne (konwerter) gdzie kupić/regenerować

    DJ MŁODY, chyba więcej siedzisz w samochodzie stojąc nim niż nim jeździsz

  • #2
    Sprzęgło hydrokinetyczne (konwerter) gdzie kupić/regenerować

    W mojej Skodzinie padło mi sprzęgło hydrokinetyczne. Niestety dowiadywałem się w Inter Cars'ie i ten element nie jest u nich dostępny.
    Orientuje się ktoś gdzie można tą część kupić lub zregenerować i z jakimi kosztami muszę się liczyć?
    Z góry dziękuję za pomoc.

    Komentarz


    • #3
      W serwisach, ktore naprawiaja skrzynie automatyczne. Konwertery mozna regenerowac.

      Tak przy okazji, zmieniales kiedys olej w tej skrzyni ??

      Części do automatycznych skrzyń biegów | Midparts
      Jest dostepna, czy mozna zamowic ??
      Spritmonitor.de

      Komentarz


      • #4
        Oleju nie zmieniałem jeszcze bo mam to auto dopiero od 1,5 miesiąca i nie zdążyłem się jeszcze za to zabrać

        Komentarz


        • #5
          A wczesniejszy wlasciciel nigdy o tym nie mowil Eh jak zawsze w przypadku automatu.
          Spritmonitor.de

          Komentarz


          • #6
            Ja wymieniałem w mojej skodzie sprzęgło hydrokinetyczne. Koszt wymiany sprzęgła na regenerowane waha się między 1500 a 2000 zł. U mnie przy okazji było wymieniane także kilka części w samej skrzyni. Razem cała zabawa kosztowała mnie 2800. Automat to niestety droga zabawka... Pozdrawiam i powodzenia!

            Komentarz


            • #7
              Przy jakim przebiegu realnym ??

              W normalnej skrzyni sprzeglo wieczne nie jest
              Spritmonitor.de

              Komentarz


              • #8
                Ja wymieniałem przy 186 tyś. oryginalnego przebiegu Z Automatem jest o tyle problem, że jest niewiele warsztatów które się tym zajmują i słono sobie liczą za naprawy. Dobrze, że tip tronic to w miarę prosta konstrukcja, toteż koszty nie są ogromne. Maksymalny koszt naprawy skrzyni tip tronic to 3500 zł. DSG już około 8000.

                [ Dodano: Nie 15 Lut, 15 19:35 ]
                Tak czy siak nie polecam kupowania samodzielnie sprzęgła hydrokinetycznego i montowania go na własną rękę w garażu, to może skończyć się dużo większym wydatkiem Najlepiej znaleźć jakiś porządny warsztat w okolicy, który się tym zajmuje i dopytać. Ja naprawiałem swoją skrzynię w ASB Palka Mysłowicach i BRDZO ich NIE polecam. Oddali mi auto z urwaną poduszką pod skrzynią biegów i zamontowanym sprzegłęm o innym numerze katalogowym niż powinno być, co skutkowało ogromnym szarpaniem. Musiałem reklamować i trzymali mój samochód ponad miesiąc... Najlepiej poczytać wcześniej opninie w internecie o danym warsztacie Można się przejechać...

                Komentarz


                • #9
                  Tylko, ze te skrzynie w O1 to nie sa skrzynie tip tronik
                  Spritmonitor.de

                  Komentarz


                  • #10
                    W serwisie powiedzieli mi, że to konstrukcja tip tronic

                    Komentarz

                    POWRÓT NA GÓRĘ
                    Pracuję...
                    X